"ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი" წყალმომარაგების შეზღუდვის შესახებ ინფორმაციას ავრცელებს.
კრწანისი, ვახტანგ გორგასალის ქ. N 111ა -ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 2/20/2026 13:30 დან 2/21/2026 01:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ვახტანგ გორგასალის ქ. N 111ა-ს.
ვაკე რაიონში, ი.აბაშიძის ქ. N31-თან წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/20/2026 23:00 დან 2/21/2026 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: რამიშვილს, საჯაიას, თ. აბულაძის, მოსაშვილის, ბერძენიშვილს, მიქელაძის, მუხაძის, დარიალის, კავსაძის, თაქთაქიშვილის, არაყიშვილის, რადიანის ქუჩებს, ჭავჭავაძის გამზ.N 17 -37 (კენტებს), N 40-66 (ლუწებს), ჭავჭავაძის 1 შეს. ფალიაშვილის N 31-87(კენტებს), N 34-118 (ლუწებს), ი. აბაშიძის N 21-87 (კენტებს), N 20-86 (ლუწებს), რაზმაძის N 41-57(კენტებს), N 50-68 (ლუწებს), ყიფშიძის N 7-20, ატენის და არეშიძის ქუჩებს. ვაკის პარკს "მზიურს" რამიშვილის ქუჩაზე პოლიციის შენობას და კორტებს.
სამგორი, სამგორი მოსკოვის გამზირი N 2-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 2/20/2026 21:30 დან 2/21/2026 09:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მოსკოვის გამზ. N1-N13 (კენტები) , N2-N10 (ლუწები), სამგორის ქუჩას შესახვევებით (იგივე ჩერქეზიშვილის ქუჩა) , ნადარეიშვილის ქუჩას შესახვევებით, ციხისძირისი მე-3 გასავალს.
წყალმომარაგება შეუწყდათ ავარიულად დიდუბე, დიღმის მასივი, 3 კვ. N 28-თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების გამო 2/21/2026 01:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდა: დიღმის მასივი, 3 კვ.N 28 29 30 31
ნაძალადევის რაიონში, წერონისის და კლდეკარის ქუჩების კვეთაზე წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/20/2026 23:00 დან 2/21/2026 15:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ხერთვისის, გეგუთის, სვირის, კიშინოვის, ზეკარის, ასურეთის, კურსების, დარკვეთის, ლუბოვსკის, მირზაანიის, სანავარდოს, ლისაშვილის, ბუგეულის, წერონისის, თოდრიას, მაჩხაანის, ჟღენტის, ბახმაროს, გომარეთის, ახტალის, რაჭის, ლოტკინის მთის, ლოტკინის ხევის, ზედამზის, ზაქარაიას, გორდის, ლაითურის, კლდეკარის, ნაქალაქევის, ფილიას, ორბეთისა, ლამისყანის, ბედნელიანის, გარდაფხაძის, ხუდადოვის N 130, 132, 134, 136, 138, 140 და სანერგეს ქუჩებს, ჭიჭიკო ბენდელიანის ზემო დასახლებას, ბენდელიანის გორას (მარინე იაშვილის), იმერეთის მე-2 და მე-4 შესახვევებს.
დავით აღმაშენებელის ხეივანი, 12 კმ-თან ქსელზე დაზიანებაა. წყალმომარაგების აღდგენის დრო გადაიწია 21/02/2026 10:00-მდე.
სამგორი, გუმათჰესის N 12-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 2/20/2026 12:30 დან 2/20/2026 23:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ცისკარიშვილ, გუმთჰესის, ტიომოთე გაბაშვილი, ნუგზარ საჯაია, ენგურჰესის, და ლუკა რაზიკაშვილის ქუჩებს და შესახვევებს.